Parkování v centru Prahy

Pokud jezdíte do práce automobilem a pracujete v centru Prahy, určitě víte, že zaparkovat není snadné. Parkujte u nás za nízké měsíční poplatky. Jsme tak blízko centra Prahy, jak jen blízko můžeme být. Jsme 5min chůze pěšky od Václavského náměstí v Praze.

Kompletní seznam služeb

Parkování

V naší nabídce naleznete garážová stání v počtu 55 parkovacích míst, která jsou určena zejména k dlouhodobému parkování osobních či firemních vozů. Garáže samozřejmě 24 hodin monitorujeme tak, aby Vaše vozy byly v bezpečí. Záznamy ukládáme minimálně 1 měsíc. Zaparkovat můžete u nás samozřejmě kdykoliv během dne i noci pomocí speciálního roletového klíče. Parkování u nás máme oddělené pro motocykly a automobily pro co nejvyšší pohodlí našich zákazníků. Garáže máme samozřejmě pojištěné.

Kurýrní služba

Nabízíme kurýrní služby, které Vám umíme zajistit v celé Evropě. Naším cílem je nabízet našim zákazníkům levné, rychlé a bezpečné dodání zásilek. Ceny kurýrních služeb, které uvádíme ve svých cenících, samozřejmě zahrnují poplatky za dálnice i mýtné.

Ceny kurýra kalkulujeme z Prahy, ale jsme schopni si pro zásilku přijet kamkoliv. V tomto případě účtujeme kilometry za dojetí pro zásilku.

Váha zásilky mohou vážit max. 550 kg. Zásilky vozíme automobilem typu Volkswagen Transporter, který uveze 2 euro palety či 3 poloviční palety.

Naším cílem je vyzvednout zásilku co nejdříve, ideálně do hodiny od objednání. Na delší trasy např. mimo ČR Vás žádáme o dřívější objednávku (2 až 5 hodin před možným výjezdem), abychom mohli naplánovat co nejrychlejší trasu. V této chvíli nejsme v kontaktu se žádnou celní společností.

parkování v Praze 2 Vinohradech
Vjezd do garáží.

Partneři:

Přehled kadeřnických salonů v lokalitě Praha 1
Upravíme Vám vlasy blízko Václavského náměstí.

Přehled kadeřnických salonů v Praze 2
Tato část Prahy je druhou centrální částí např. blízko Muzea.

Kadeřnictví Praha 7 Holešovice, Bubeneč …
Ostříháme, obarvíme a upravíme Vaše vlasy.

Ubytování Praha 7 Holešovice
Hostel v ulici Argentinská 15.

Kadeřnictví Praha 5 - Přehled salonů krásy v Praze 5
Ostříháme, obarvíme a upravíme Vaše vlasy.